top of page

Наша

школа

Школа StartDeutsch - динамічна компанія, що пропонує курси німецької мови і різні заходи для практики іноземних мов.

Ми використовуємо перевірену  методику і завжди перебуваємо у пошуку нових і ефективних методів навчання для досягнення кращих результатів нашими студентами.

Наша методика

Методика StartDeutsch передбачає три складові, необхідні для досягнення позитивних результатів навчання - це знання, вміння і навички. Саме наявність цього триєдності гарантує міцність засвоєння матеріалу.

Результат не змусить Вас довго чекати!

 

 

Наша
місія

Забезпечити наших студентів високоякісною освітою в області іноземних мов для досягнення академічних, професійних і особистих успіхів. Ми робимо все, щоб сприяти якісному освітньому та культурному росту наших студентів і суспільства в цілому. Це наша місія, наша мета, наша обіцянка.

Наші 
викладачі 

Викладач - це невід'ємна частина процесу навчання. Від його майстерності залежить, наскільки комфортно і цікаво будуть проходити заняття. Хороший викладач не тільки дає слухачам знання, а й створює в аудиторії потрібну атмосферу, він мотивує і надихає.

У StartDeutsch працює тільки справжні фахівці, які люблять свою справу (в тому числі носії мови), і кожним з них ми по праву можемо пишатися.

 

Враження про курс - чудово! Тільки позитивні емоції! Дуже живі заняття. Все динамічно. Прекрасна атмосфера занять! Виключно інтелігентний підхід до кожного учня. Дякуємо!
 

Олена Колесникова

 

Я вивчала німецьку на рівні А 2.1. Мені дуже сподобалося. Відмінний викладач. Все дохідливо і зрозуміло пояснював. Хочу подякувати за отримані знання. Заняття для мене були корисними, я розібралася в граматиці. Буду дуже рада вивчити наступний рівень.
Наталя Одінцова

Протягом курсу викладач терпляче викладав матеріал в хорошій зрозумілій формі. Спілкування з викладачем легке, приємне. Він приділяв достатньо уваги кожному учневі. Вважаю, що викладач кваліфікований і досвідчений. Із задоволенням продовжу навчання на наступному рівні.


Дмитро Смирнов

 

 


 

bottom of page